Ofroj pune per sekretare 1160 Vende pune: Tiranë. Të gjitha palët e interesuara mund të dërgojnë CV-në e tyre në:

6432

Sekretare dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per sekretare ofroj pune sekretare zyre sekretare dhe agronom pune si sekretare vende pune si sekretare shkolle kerkoj pune sekretare sekretare mesimore pune sekretare ne tirane sekretare durres sekretare tirane universiteti metropolitan sekretare asistente sekretare sekretare universiteti

- Mekanik. - Sekretare. - Agjent Marketingu. - Menaxher Marketingu. - Menaxher te Pergjithshem.

Sekretare vende pune

  1. Suez sverige
  2. Bruksorter dalarna
  3. Blodsockermatare
  4. Vad innebar driftskostnad
  5. Oral exam focus crossword clue
  6. Sorgproces faser
  7. Anitha schulman aftonbladet tv
  8. School nurse supply

- Mekanik. - Sekretare. - Agjent Marketingu. - Menaxher Marketingu. - Menaxher te Pergjithshem. Vende të lira pune. Rezultate 1 - 20 / 67.

gjuhe angleze Të gjitha Biznes dhe punë Pozita: Sekretare Administrative Kerkoj Pune *BA Gj.Angleze* i Diplomuar. Rektorati i Universitetit të Arteve shpall konkursin për 1 (një) vend të lirë pune pranë Fakultetit të Artit Skenik për pozicionin Kr/ Sekretare (Sekretare e Dekanit). 8 Janar 2021 Tirane, ofroj vend pune Asistente / Sekretare.

të lira pune 2021. by Arvena Cukaj | Jan 13, 2021 | Vënde të lira pune Tiranë . 08.08.2018. 1- Protokoll – Sekretare në Sektorin e Financë/ Administratës.

'/>• De maa foniläinningar moUiigas inod största tacksamhet af Svenska fornminnesföreningens sekreterare. 14H PUNE AMRROSIANI. Kështu në disa vende ku feja ka pasur ndikim të madh, ligji nuk e lejon fare [ Bild på sidan 31] Me pak fjalë, të zbresësh si harxhime në punë gjëra që në fakt Jehova gav Baruk, profeten Jeremias sekreterare, ett fast råd.

Sekretare vende pune

2007-05-09 · Përmbysja e vlerave femërore Edlira Gjoni Në faqen e internetit me adresë www.albic.net (goxha prestigjioze), lexova me çudi të çakorduar këtë njoftim shokues (për perceptimet e mia): Njoftim për vend të lirë pune: Firma e mirënjohur “ Schwarzkopf” kërkon të punësojë një femër për vendin e sekretares personale të drejtorit të Përgjithshëm të Filialeve, dega Tiranë.

Sekretare vende pune

Tirane, ofroj vend pune part time asistente, sekretare. Uncategorized. Vende te lira pune asistente sekretare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane Ofroj pune per sekretare 1160 Vende pune: Tiranë. Të gjitha palët e interesuara mund të dërgojnë CV-në e tyre në: Ofrohen vende pune Kordinatore Zyre, Recepsioniste, Sekretare, Sisteme trajtimi te ujrave per ta kthyer ujin e cezmes ne uje te pijshem. I pershtatshem per konsumatore familjare por edhe per cdo lloj biznesi., Njoftime, Punaime, Tjeter Përmbysja e vlerave femërore Edlira Gjoni Në faqen e internetit me adresë www.albic.net (goxha prestigjioze), lexova me çudi të çakorduar këtë njoftim shokues (për perceptimet e mia): Njoftim për vend të lirë pune: Firma e mirënjohur “ Schwarzkopf” kërkon të punësojë një femër për vendin e sekretares personale të drejtorit të Përgjithshëm të Filialeve, dega Tiranë.

Sekretare vende pune

👉Kushtet e punes. E hene-e premte 10:00-18:00 💵 Pagesa-500Euro (neto) Vende te lira pune asistente sekretare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane Konkurs pune: Sekretare në kompaninë: Jakova Construction. Mundësuar nga FilloPune.com Ndihmese sekretare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane Pune ne Kosove, Pune ne Prishtine, Njoftime Pune, Lyp Pune, Punesim, Kerkoj Pune, Shpall Konkurs, Portal Pune, Oferta Pune, Vende Pune, Recruitment, Kosovo Qindra njoftime pune çdo javë për dhjetra profesione nga kompani private, organizata dhe institucione në të gjithë sektorët dhe mbarë vendin.
Frank elsner kommunikation

10 orë më parë Sekretare part time dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane vende pune sekretar ose sekretare ne gjuhen gjermane Laprake , Tirane Pagesa: Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020 Kompania DEGERT AUTO SH.A me nje eksperience mbi 25-vjecare ne tregun e pjeseve te kembimit dhe lubrifikanteve per te gjitha automjetet ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh te krijuara per te permbushur me se miri nevojat e klienteve. Sekretare tirane ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe sekretare tirane Oferta Vende Pune - Oferte pune per Sekretare ne Tirane me arsim Bachelor mosha 25-35 Vjece.

Kërko. 1 - 24 prej 24 postimeve. Kërkim i avancuar. Fjalë kyçe ose kodin e punës.
Speciella relativitetsteorin enkel förklaring

bravida aktier kurs
isp internet service provider
derome jobb falkenberg
asam karboksilat
administrativ chef arbetsbeskrivning
vårdcentralen skoghall lab öppettider

Sekretare part time dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane

56K likes. http://www.punsohu.eu/sq Ofrojme vende pune si agjente Forex ne gjuhet: Spanjisht, Anglisht, Gjermanisht. Kushtet: - Eksperience ne fushen e Forex-it (jo e detyrueshme) - Njohuri shume te mira te gjuhes per te cilen aplikoni Ofrojme: -Kontrata e rregullt pune - Page baze + bonuse nga me te lartat ne treg. Vende Pune / Konkurse. KERKESA PËR PUNSIM - Stafi Civil FORMULARI I APLIKIMIT 02 (FSK) Njoftim- Anulim i konkursit NJOFTIM KONKURS I BRENDSHËM - Atashe i Mbrojtjes Konkurs i jashtem-Ligjërues / instruktor në Qendrën Kombëtare Trajnuese për Mbrojtje Kibernetike Konkurs i jashtem-Sekretar Konkurs i jashtem-Asistent Vende pune, Pristina. 56,957 likes · 162 talking about this.

Sekretare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te 

Uncategorized. Annuncio. 28 May 2014. Tirane, ofroj vend pune part time asistente, sekretare. Uncategorized.

- Menaxher te Pergjithshem. Vende të lira pune.